on the road warsztaty fotograficzne.png
 

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

umiejętność opowiadania historii

 
storytelling.png
 

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na serię 1 dniowych warsztatów fotografii ślubnej z Kamilą Piech.

Spotkajmy się na jeden dzień, który wypełnimy miłością, zabawą, rozmowami, wibrującymi ulicami, wiedzą i praktyką. 

Zbudowałam swój biznes od podstaw, ryzykując wiele, popełniając błędy, ucząc się od najlepszych, podróżując. Teraz chcę przekazać Wam to wszystko, abyście mogli uniknąć tych samych pomyłek i byście mogli łatwiej rozwijać swoje skrzydła. Opowiem Wam o wszystkim co już wiem, pokażę Wam jak pracuję, jak buduję swój własny styl, jak opowiadam historię ludzi, miejsc. Otworzę Wasze serca na przygodę, zmotywuję do działania, pokażę Wam jak pracuję by być szczęśliwą. 

Te warsztaty są dla ludzi, którzy mają potrzebę tworzenia, kreowania, dla zmęczonych i wypalonych, dla tych, których wzywa natura i dla odważnych.

Dołączcie do mnie w pulsujących miastach Polski, przejdźmy się przepięknymi ulicami, w poszukiwaniu nieidealnego światła, uwieczniając trochę miłości, trochę zapachów i dźwięków, trochę miasta, trochę nas samych na tych zdjęciach. 

 


Plan warsztatów

Start warsztatów 12:00

Pierwsza część - teoretyczna, obejmuje: kreatywność, relacja z ludźmi których fotografuję, budowanie historii, inspiracje.

Druga część - omówienie portfolio wszystkich uczestników.

Trzecia część - praktyczna, obejmuje: sesję zdjęciową z prawdziwą parą, gdzie będziemy uczyć się jak budować narrację, wzmacniać emocje, jak pracować z parą aby tworzyć zdjęcia jakie się lubi.

Czwarta część - selekcja zdjęć, postprodukcja, publikacja

Koniec warsztatów 20:00TORUŃ

29 LISTOPADA 2017

1000złopcjonalnie w cenie

- w Poznaniu od godziny 10:00 wspólne zwiedzanie wystawy "Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst" w CK Zamek

- w Toruniu od godziny 10:00 wspólne zwiedzanie wystaw "Gregory Crewdson. Cathedral of the Pines" oraz "David Lynch. Silence And Dynamism" w CSW w Toruniu


W CENIE: 1 DNIOWE WARSZTATY, UDZIAŁ W SESJI ZDJĘCIOWEJ.

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC, ZWROT KOSZTÓW, PO ICH WPŁACENIU, NIE JEST MOŻLIWY. ISTNIEJE NATOMIAST MOŻLIWOŚĆ TRANSFERU SWOJEGO MIEJSCA NA INNĄ OSOBĘ. 

ABY ZAGWARANTOWAĆ SOBIE MIEJSCE NA WARSZTATACH, DOKONAJ ZAKUPÓW POWYŻEJ KLIKAJĄC 'ZAPISZ SIĘ'

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA DO 5 OSÓB NA KAŻDE MIASTO. MINIMALNA LICZBA OSÓB ABY WARSZTATY SIĘ ODBYŁY WYNOSI 3. W PRZYPADKU MNIEJSZEJ ILOŚCI OSÓB NA 2 TYGODNIE PRZED WARSZTATAMI, ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA WARSZTATÓW I ZWRÓCENIA WPŁACONEJ KWOTY.