NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


PRESETY


NA JAKIM PROGRAMIE DZIAŁAJĄ PRESETY?

Presety sa dostosowane do programu Lightroom oraz Adobe Camera Raw na Photoshop.


Z JAKIMI APARATAMI I PLIKAMI DZIAŁAJĄ PRESETY?

Będą działały z każdym aparatem, który robi zdjęcia w formacie RAW.


JAK MOGĘ POBRAĆ PRESETY?

Kiedy zakończysz zakupy, strona automatycznie przekieruje Cię do strony pobrania pliku, gdzie będziesz mógł pobrać pliki jeden raz do jednego zakupu. Upewnij się, że zrobisz to w 24h, gdyż po 24h link do plików wygasa.

A jeśli nie dotarł do Ciebie link do ściągnięcia bądź nie udało Ci się pobrać plików podczas zakupów, proszę napisz do mnie maila na kamila.piech@gmail.com.


Niestety nie można dokonać zwrotu. Zakup jest finalny. Ze względu na formę zakupu, nie jestem w stanie sprawdzić czy pliki zostały użyte i zainstalowane. 

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAKUP PRESETÓW?


JAK MOGĘ ZAINSTALOWAĆ PRESETY?

Lightroom:

1. Rozpakuj plik do folderu :)

2. W segmencie Develope w LR kliknij prawym przyciskiem myszy w folder User Preset w panelu z presetami i wybierz Import

3. Znajdź ściągnięty folder Kamila Piech Presets i wybierz plik .lrtemplate, następnie naciśnij przycisk Import

4. Gotowe! Dobrej zabawy!

Camera Raw:

1. Rozpakuj plik do folderu :)

2. Otwórz Finder na Mac’u lub Explorer w Windows i znajdź:         

Mac: /Users/UserName/Library/Application Support/Adobe/CamerRaw Folder/Settings         

Win: C:\Documents and Settings\UserName\ApplicationData\Adobe\CameraRaw\Settings         

Win 7: C:\Users\UserName\AppData\Roaming\Adobe\CameraRaw\Settings

Jeśli nie możesz zlokalizować Settings, musisz włączyć opcję Show Hidden Files.

3.Skopiuj plik .xmp z folderu Kamila Piech Presets i następnie wklej go do folderu Settings.

4. Gotowe! Preset pojawi się w zakładce Presets w Camera Raw


Nie. Oddawanie, odsprzedawanie, powielanie, kopiowanie, przekazywanie presetów osobom trzecim jest zabronione i nielegalne. W razie problemów proszę o kontakt z nami na fitwworkshop@gmail.com :) Dziękujemy!

 

CZY MOGĘ presety ODSPRZEDAĆ, oddać, skopiować od kogoś, wymienić się lub kupić grupowo z innymi osobami?


DREWNIANE USB


Z CZEGO ZROBIONE SĄ DREWNIANE USB?

Nasze USB zrobione są z drewna, które sami zbieramy w naszym lesie. Drzewa naturalnie zrzucają gałęzie, gałązki, spacerując zbieramy je, odpowiednio je selekcjonując. Pod żadnym pozorem nie tniemy galęzi w lesie, ani nie prawdzimy żadnych czynności krzywdzących naszą naturę. Dbamy o nią, zasadzając nowe drzewa, sprzątając lasy, budując budki lęgowe, cicho obserwując przyrodę. Nasze drewno użyte na usb to głównie sosna, leszczyna, buk, świerk, dąb, daglezja.

Drugim komponentem naszych usb, jest sama pamięć. Jest to wspaniała twórczość Polska od firmy Goodram. Niezawodna pamięć, tworzona w Łaziskach Górnych, o świetnych parametrach, z nowoczesnym i szybkim interfejsem 3.0, z dożywotnią gwarancją.


Nasze USB działają na systemach operacyjnych Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze, na telewizorach, w radiach samochodowych z opcją usb, w sprzętach muzycznych, wszędzie tam gdzie znajduje się port odczytu usb :)

NA JAKIM SPRZĘCIE DZIAŁA DREWNIANY USB?


Jeżeli tylko pojawi się problem z usb, proszę skontaktuj się z nami niezwłocznie na maila fitwworkshop@gmail.com lub poprzez formularzy kontaktowy, a wtedy rozwiążemy sytuację :)

CO JEŻELI OTRZYMANY USB NIE DZIAŁA?


Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. USB musi być bez śladów użytkowania, w innym przypadku zwrot nie zostanie przyjęty. Po zatwierdzeniu zwrotu zwracamy kwotę zakupu USB.

Reklamacje techniczne są rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji. Nie przyjmujemy reklamacji dotyczących naturalnego, nieperfekcyjnego wyglądu drewna.

JAK WYGLĄDAJĄ ZWROTY I REKLAMACJE?


Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Informacja o wysyłce zostanie przesłana na Twojego maila, którego podałeś podczas zakupów :)

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?


DREWNIANE PUDEŁKA


Z CZEGO ZROBIONE SĄ DREWNIANE PUDEŁKA?

Nasze pudełka zrobione są z niesezonowanego drewna, które pozyskiwane jest w ekologiczny sposób, z kontrolowanego wyrąbu natury, z naszych lokalnych, lubuskich lasów. Pod żadnym pozorem nie tniemy gałęzi w lesie, ani nie prowadzimy żadnych czynności krzywdzących naszą naturę. Dbamy o nią, zasadzając nowe drzewa, sprzątając lasy, budując budki lęgowe, cicho obserwując przyrodę. Nasze drewno użyte na pudełka to głównie dąb, brzoza, leszczyna, buk, świerk, daglezja, wiśnia, olcha.

Drugim komponentem naszych pudełek, jest naturalny mech. Tak jak w przypadku drewna, jest on pozyskiwany bez szkody dla natury.


CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO DREWNIE Z KTÓREGO SĄ ZROBIONE PUDEŁKA?

Pudełka są zrobione z niesezonowanego drewna, a co za tym idzie, pudełka cały czas żyją. Mogą się delikatnie zmieniać, może obłupywać się z nich kora, mogą pojawić się pęknięcia, naturalne plamy, przebarwienia, zaciemnienia, pudełko może minimalnie zmienić swój kształt, a metalowe elementy mogą zajść patyną. W zależności w jakich warunkach będą przechowywane, będą dostosowywały się do nich. mogą być bardziej wilgotne w takich też warunkach, bądź bardziej wyschnięte w suchych pomieszczeniach. Optymalne warunki to temperatura poniżej 21 stopni Celsjusza w cieniu.


WARSZTATY


Jest to ogień, który jest w każdym z nas, a który czasem potrzebuje iskry, zapałki lub mocnego krzemienia. To las, który inspiruje, który pozwala oddychać, myśleć. To miejsce, czas, ludzie, wiedza i uśmiech. Fire in The Woods to przygoda, w pięknym miejscu, z niesamowitymi ludźmi, to nauka słuchania siebie i innych, to sesje zdjęciowe, wywiady, artykuły, warsztaty. To inspiracja.

CO TO JEST FIRE IN THE WOODS?


Warsztaty zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą się rozwijać, poszerzać swój unikalny styl, łączyć się ze społecznością i odkrywać siebie w fotografii i tworzeniu obrazów.

DLA KOGO SĄ WARSZTATY FIRE IN THE WOODS


Spotykamy się w różnych pięknych miejscach. Każda edycja jest unikalna :)

GDZIE I KIEDY ODBYWA SIĘ FIRE IN THE WOODS


Koszt warsztatów jest zmienny. Szczegółowe informacje pojawiają się w momencie ogłoszenia warsztatów.

W JAKIEJ CENIE SĄ WARSZTATY I CO ZAWIERA CENA