To już oficjalne - Project Life

 
 

To już oficjalne :)

Fire In The Woods przechodzi metamorfozę ♡

Powoli małymi kroczkami ogień idzie w kierunku tego co nam w sercu gra, a gra bardzo głośno :D Przemieniamy stronę, pracujemy w pocie czoła, żeby było pięknie, żeby było inspiracyjnie, żeby było po naszemu ♡  "dorastamy" :)

W tej chwili warsztaty Fire In The Woods w Toruniu 29 listopada będą ostatnimi pod tą nazwą ♡ Warsztaty jednak się nie kończą, będzie ich więcej w przyszłości, ale już pod marką Kamili Piech :) ale o tym napiszemy Wam więcej już wkrótce.

Dziękujęmy wszystkim, którzy byli częścią dotychczasowych spotkań, nie wymieniimy Was z osobna, bo do jutra byśmy nie skończyli ♡ jesteście niesamowitymi istotami, z magią w sercach, z miłością na talerzu i całe szczęście widywać będziemy się dalej, nieskończenie, razem tworzyć :) Tutaj, tam, ale przede wszystkim na żywo, przytulając się jak szaleńce i rozumiejąc się bez słów ♡ Dziękujemy, że jesteście, zawsze ♡

Zatem pomyślicie, czym jest Fire In The Woods teraz? Jest to niezmiennie miejsce inspiracji, wsparcia, sztuki i piękna. To szajka, miłośnicy lasu, natury, ognia, to małe historie opowiadane zdjęciami, to słońce na twarzy i poranna mgła, to kot na kolanach, przygody wszelkie, gdzie nawet podróż do kuchni to niezła historia :) To miejsce, gdzie można poczuć osobiście pracę naszych rąk, umysłów i serc. Fire In The Woods to nie jest osobisty projekt, to nasze życie :)

Tu tworzymy i dzielimy się tym z Wami ♡

Pomyślicie, dlaczego tak? Bo tak nam w duszy gra. Zmieniamy się, zmienia się życie, zmienny jest ogień, a i las za każdym razem inny kiedy go odwiedzić. I my z tym lasem i ogniem wędrujemy :)

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzania nas tutaj, zaglądania na bloga, obdarowywania bliskich pięknymi przedmiotami, bo bez tego swiat byłby smutny ♡ 

Chodźcie z nami na spacer do lasu, jak wrócimy rozpalimy ognisko i posłuchamy śpiewu ptaków ♡

Kamila i Maciej

(a gdzieś pod nogami koty)