Konferencja LooksLikeWarsaw

27 kwietnia 2017r. w Warszawie w Studio Sól odbyło się spotkanie społecznosci LooksLikeFilm. Miałam tą cudowną okazję w tym wydarzeniu uczestniczyć nie tylko jako widz, ale i też jako jedna z występujących osób przed publicznością. Razem z Wojtkiem Długoszem z Fabryki Kreatywnej, Nisha Ravji, Pablo Beglez, Lukas Piątek oraz Jacob Loafman inspirowaliśmy, opowiadaliśmy, dawaliśmy motywację, przedstawialiśmy siebie przed innymi cudownymi artystami. To była ogromna okazja do podzielenia się swoją wiedzą, do przekazania cennych wskazówek i zainspirowania do bycia sobą :) Poniżej znajduje się kilka zdjęć z tego dnia, jest to niepełna relacja, ale choć minimalnie próbuję pokazać Wam jaką tego dnia mieliśmy atmosferę :) Wieczorem był oczywiście cudowny relaks. Za organizację całej imprezy odpowiedzialny był Magic, który pięknie wszystko dograł :)

To było bardzo ważne wydarzenie, które połączyło jeszcze lepiej polską fotografię ze światem :) Tutaj po prostu trzeba było być, jeśli tylko szerzej myśli się o swojej drodze fotograficznej :) Przepiękne prezentacje, nowości programowe, gotowe rozwiązania podane na dłoni, inspiracje do życia oraz wspaniali ludzie, którzy za tym wszystkim stoją! Polecam z całego serca na przyszłość! Nigdy się nie zatrzymujcie! :)

Kamila Piech

P.S. Ogromne podziękowania dla Agaty Grządzielskiej, której udało się tak cudownie uchwycić mnie i Wojtka podczas występu ♡ Dziękuję Ci pięknie Agatko! :)